להתקדם לניהול הכשרת יועצות ארגוניות

הקורס השנתי לניהול וליעוץ ארגוני

(מחזור 18) של יעל זלץ נפתח עכשיו!

מחפשת את השלב הבא בעבודה שלך, אבל רוצה שזה יבוא מבפנים,
עם התפתחות אישית שתאפשר לך להרוויח יותר ולנהל מתוך ערכים? אם את כזו שתמיד יודעת איך אפשר לעשות את זה טוב יותר, ומתוסכלת כשהדברים אינם בידיים שלך – התקדמי לניהול!

רוצה קריירה כיועצת ארגונית למנהלים בחברות, בעמותות ובארגונים? 

ללמוד, להתקדם ולהצליח!

התפתחות אישית

החיים שלנו הם קו רצף שמתקדם, וככל שאנחנו פתוחים יותר ללמוד, משתנים בכיוון קדימה אנחנו מגיעים למקומות חדשים וטובים יותר – בעבודה, בחיים, במשפחה. התפתחות אישית היא המפתח להישגים, לקידום, להרוויח יותר ולנהל – מתוך ביטחון עצמי, שלוות נפש וידע מקצועי.

קידום בעבודה

את יודעת שאת יכולה להגיע ליותר, שאת יכולה להשתכר יותר, שאת מוכשרת לנהל מו"מ מעולה ולהרוויח הרבה יותר. הפוטניציאל שלך יצא מהכוח אל הפועל אחרי שתלמדי איך לעשות את זה במקצועיות, בצורה נכונה, מקדמת ואותנטית! בואי לגלות את המנהלת שבתוכך ולהוציא אותה לאור!

זהות מקצועית וייעוצית

את יודעת מה את רוצה ואת יודעת מה צריך להיות. בקורס ניהול תלמדי להוביל בעזרת חזון וערכים את הארגון כולו. נהלים, מבנה, תקשורת זורמת ומודלים הכי עדכניים המתאימים לארגונים של ימינו ולאופי של העובדים. מודלים אלו יעמדו לרשותך כדי ליישם, להטמיע ולהשפיע עם היכולות שלך.

מיומנויות ניהול

בכל מקום עבודה יש יחסי כוחות שאינם מאוזנים, והשאלה היא אם את יודעת להתנהל מול המנהלים שמעליך וגם עם הכפיפים שלך. את רוצה להיות רגועה ושקטה שהעסק או הפרויקט בידיים טובות ולדעת שאת יכולה לסמוך על העובדות שלך. עם מיומנויות הניהול שתלמדי בקורס תנהלי בראש שקט!

עם מה תצאי בסיום הקורס?

ידע מעשי, פרקטי כזה שהולכים איתו לעבודה ומצליחים!

תעודה של “מנהיגות ביעוץ ארגוני” ממוסד אקדמי

לימודים מוכרים לגמולים, לשנת שבתון, לתעודת סטודנט ועוד.

השקעה בקורס תאפשר לך -

לנהל ולחוות את הסיפוק שבהצלחה, ליהנות מהובלת אנשים אל היעדים שלהם, להיות המנוע לצמיחת העובדות שלי ולהביא את כל הארגון שלי למקום נכון יותר, תורם יותר, חזק יותר, לרווחת כולם!

להתקדם לשלב הבא בחיים שלי, בעבודה שלי, באופן שבו אני חווה את העבודה שלי בארגון, בעסק, בבית הספר שבו אני מלמדת ובמקום שבו שאני מרכזת את כל הפעילות.

להיות מקצועית: לבנות את המנהלת שבתוכי ולחוות את הסיפוק שבמימוש עצמי ובעבודה – שמתעוררים אליה כל בוקר בשמחה ובהתלהבות!

להבין איך ארגונים פועלים, להיות חלק ממערך הכוחות וליהנות מתקשורת טובה עם הבוסים שלי, עם המערכות שבתוכן הארגון שלי חי, עם הסביבה שבה אני משווקת ועם הלקוחות שלנו, שאנחנו מוכרים להם. לזרום!!

להגדיל את ההכנסות שלי בעזרת התקדמות בעבודה, ערך מוסף לארגון, נתינה מתוך אידאלים וממקום עמוק של מחויבות. זו הדרך שלי לפרנס את המשפחה שלי ולתרום לקהילה.

מה ההשקעה שלך בקורס?

להשתתף באופן פעיל ב20 מפגשים, שכל אחד מהם באורך 6 שעות אקדמיות. להכין עבודות בית לבד או עם עמיתה בקורס ולהיות בעניינים על ידי קריאה חומר העשרה וספרות מקצועית שהקורס מעניק.

מתוך הניסיון שלנו ב-17 המחזורים הקודמים, אפשר לשלב את הקורס עם עבודה ניהולית שוטפת. אם כי, כמובן, הדבר דורש התגייסות ומאמץ. הקורס המתוקשב הוא רשות, ונתון לבחירתך – והוא עשוי לדרוש בערך שעתים בשבוע לאורך שלושה חודשים. הופעה למפגשים השבועיים היא חובה [את לא תרצי להפסיד, הקורס מרתק!!] ואין כמעט עבודות בית.

20 מפגשים

150 שעות אקדמאיות

מטלות בית

חומרי העשרה וספרות מקצועיים

11200 ש"ח - 9200 ש"ח בהרשמה מוקדמת

(בעשרה תשלומים חודשיים)

בואי להגשים את המנהלת שבך

בעזרת לימודי הניהול תוכלי להגיע להתפתחות אישית, למימוש הכשרונות ולהתקדמות בעבודה.

כתבי לנו ונחזור אליך עם כל המידע הרלוונטי ואפשרויות הרישום. כדאי לך להתרשם בהרצאת היכרות בלייב!

מה אומרות הבוגרות שלנו?

מה אומרות הבוגרות שלנו?

אני נותנת לעסקים שהם הלקוחות שלי יעוץ עם כל הנשמה – למה שלא אתן להם גם יעוץ ארגוני? המחשבה הזו הובילה אותי לקורס מנהיגות ויעוץ ארגוני, ומאז אני מוסיפה ערך ללקוחותי העסקיים וכבר התחלתי להרחיב את היריעה לסדנאות בארגונים ובסמינרים, והיד עוד נטויה… הקורס היה מקצועי, ברמה אקדמית גבוהה ומאפשר לי לייעץ בהתאם!

מרים מלאך

מנכ"ל ובעלים של משרד יעוץ מס, אשדוד

ההשתתפות בקורס הייתה חוויה – לא משנה כמה עומס היה בעבודה, לא הסכמתי להפסיד מפגש. הבנתי איך לנהל את העובדות שלי ואת הספקים שלי כך שיהפכו לשותפים שלי וקבלתי החלטות מצוינות שקדמו את העסק משבוע לשבוע! תודה על קורס מעשי ומדהים 

לוגו יופיקס (1)

אורלי חרר

מנהלת קורסי יופי ורשת חנויות קוסמטיקה

נרשמתי לקורס בשביל הלקוחות שלי שאני מאפיינת להם מערכות ותשתיות לעסק ורציתי להיות מקצועית בהבנת ארגונים ועסקים. כמובן שקבלתי הרבה יותר ממה שתיארתי לעצמי, אבל לא חשבתי שהעסק שלי יעבור כאלו שינויים ושהגישה הניהולית שלי תשתנה עד כדי כך. עברתי תהליך אישי מרתק ומפעים. עד הקורס הייתי העובדת הבכירהשתכל’ס עובדת הכי קשה בעסק. היום אני מנהלת עסק!

שרה מייקל,

offiser לעסקים

כמפקחת פדגוגית בבתי הספר באידיש, אני מתמודדת עם מערכות רבות ושונות, תובעניות, מורכבות עמוסות דרישות: קולגות, הנהלה, מורות וגם הורים. בשנה של לימודי מנהיגות ויעוץ ארגוני קבלתי תובנות ששינו את חיי המקצועיים. מאז הקורס אני עובדת במקומות רבים יותר עם הכנסות גדולות יותר אך בזמן עבודה קצר יותר!!

איטה טננהויז

בית מלכה

כך הפכתי למנהלת המעונות באלעד! כשנרשמתי לקורס מנהיגות ביעוץ ארגוני, היו לי הכישורים והתכונות המתאימים למשרת ניהול, וזה מה שרציתי לעשות – אבל חסר לי הידע המקצועי וחסר לי הביטחון בראיונות עבודה. סיימתי את הקורס, ניגשתי להצעת עבודה, והתקבלתי, ככה, חלק. הקורס עשה אותי מאושרת, ואני לא מגזימה.

רייזי

מנהלת רשת מעונות אלעד

הגעתי לקורס בראש של מורה שמקום העבודה שלה לא מספיק בטוח, ורציתי להתקדם לניהול. השינוי שחל במשך הקורס הפך אותי ליזמית – אני יועצת לבתי ספר שרוצים להגדיל הכנסות, להגדיל רישום ולהתקדם. אני מפתחת תכניות ויוזמת שיתופי פעולה… והכל בזכות התהליך שעברתי בקורס. תודה, יעל, חיי העבודה שלי מדהימים בזכותך. 

אושרת ישראל

מורה ויזמת, ירושלים 052-7643525

איטי- 054-6665819

נחמי בן דוב - 050-4137405

נחמי- 053-3135553

חני פרידמן- 052-4240675

דבורה קיסטר- 052-1683340

אסטי גנוט- 054-8481921

אשכולות ידע:

המפגשים דינמיים, כוללים מצגות – שנשלחות אליך גם במייל – חומרי קריאה והעשרה נוספים, מקרים לניתוח ולדיון, עבודה קבוצתית וליווי אישי שלך בהתקדמות בעבודה.

הצטרפי גם את להצלחה!

איפה?

הקורס יתקיים במרכז הארץ
שימי לב: מחזור 18 מתקיים בבני ברק [תשפ"א]

מתי?

בירושלים הקורס מתקיים בימי חמישי בבוקר מהשעה 09:30 עד השעה 14:30 בבני ברק הקורס יתקיים בימי שני אחר הצהרים משעה 17:00 עד שעה 22:00

מהיכן הגמול?

הגמולים יינתנו ע"י מרכז השתלמויות. גם בירושלים, גם בבני ברק הקורס מתאים לשבתוניות שרוצות להתקדם בניהול במערכות חינוך או לייעץ.

אנחנו מתאימות!

הקורס הזה מתאפיין בהתאמה לקהילה: הדוגמאות, ניתוחי המקרה, הדיונים וגם המנחות של הקורס – הכל בא מתוך הקהילה. פה תלמדי איך מתמודדים כשהעמותה מנוהלת על ידי מייסד ובנו שהכניס את בתו ואת הגיס שלו…. איך מצמיחים ארגון התנדבותי ואיך מנהלים עובדות שיש להן קודם כל מחויבות למשפחה ורק אחר כך לקריירה. אלו הם מאפיינים ייחודיים מאד, ורק בגלל שהמרצות כולן מתוך השטח, בעלות רמה אקדמית גבוהה והרבה ניסיון – הקורס מעשי כל כך. 

תכנית הקורס מקבילה לקורסים דומים של ניהול, מנהיגות ויעוץ ארגוני המקובלים באקדמיה. תבדקי את אשכולות הידע שלעיל, ותווכחי. מה שמיוחד בקורס הזה הוא ההכשרה שתקבלי לעבודה בקהילה. 

– תפגשו את סגל המרצות המעולות שלנו – מנוסות, מדברות מהשטח, מרתקות ובעלות ידע אקדמי מצד אחד וידיעת הקהילה מהצד השני.

אנחנו כאן לשירותך

יש לך עדיין שאלות לגבי הקורס? רוצה לשמוע עוד פרטים? כתבי לנו ונחזור אליך בהקדם

כדאי לך להצטרף להרצאת ההיכרות בלייב עם יעל זלץ על ניהול מתוך ערכים. הרשמי עכשיו כאן:

כל הזכויות שמורות ליעל זלץ

גלילה לראש העמוד

רוצה להתקשר אליהן בעצמך?

Vector

איטי, מנהלת בריכה וחדר כושר בבית טובי העיר

054-6665819

Vector

נחמי בן דוב, יצרנית פאות בני ברק

050-4137405

Vector

נחמי, רכזת חברתית בסמינר מאיר

053-3135553

Vector

חני פרידמן מאשדוד

052-4240675

Vector

דבורה קיסטר מאמנת לקידום תעסוקה 

052-1683340

Vector

אסטי גנוט, רכזת ב"אוהל שרה"

054-8481921

דילוג לתוכן